Hakkımızda

Hakkımızda

 

40 yıldır Astaş Grubu olarak tekstil ve hazır giyim sektöründe dünyanın en ileri teknolojilerine sahip markaları ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet sunmaktayız. İstanbul Güneşli’ de bulunan merkez binamızın yanı sıra,  Çatalca Serbest Bölge, İstanbul Ümraniye, İstanbul İkitelli, İzmir, Bursa, Denizli, Samsun, Ankara, Mersin, Adana ve Özbekistan’daki şubelerimiz ve 350 çalışanımız ile sektörün bütün ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Amacımız; konfeksiyon üretiminde kumaştan, bitmiş mamulün paketlenmesine kadar tüm süreç içerisinde mümessili olduğumuz 30’un üzerinde dünya lideri marka ve kendi ürettiğimiz dikiş otomatları ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler üretmektir. Ürün yelpazemizde, dikiş makinelerinin yanı sıra, yüksek verimlilik ve üretim sağlayan bilgisayar destekli modelhane ve kesimhane teknolojilerimiz (CAD CAM sistemleri) de mevcuttur.

Astaş olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentisine göre teknoloji üretiyor ve daima yeni ve en doğru ürünü sunmaya çalışıyoruz. Yılların getirdiği deneyimi bilgi ve tecrübe ile harmanlayarak yeni nesil teknolojilerimizi tekstil ve konfeksiyon sektörü ile buluşturuyoruz. Tekstil ve hazır giyim sektörü için ilk ve pek çok yeniliği müşterilerimizin kullanımına sunup, ürettiğimiz teknoloji ve sistemlerle onlara çözüm ortağı oluyoruz.

Vizyonumuz, sektördeki 40 yıllık tecrübemizin süzgecinden geçirerek oluşturduğumuz en verimli, en kullanışlı, en dayanıklı çözümleri; en uygun fiyata müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.  Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla ileri teknolojiyi sektöre sunması ve üreticilerin daha yüksek kapasiteyle daha iyi verim alması Astaş’ın en önemli misyonudur.

Her zaman akılcı, ileri teknolojik çözümleri, iddialı fiyatları, hızlı ve güçlü servis hizmetleri ile hazır giyim sektörüne en iyi hizmeti sunan Astaş, yüksek teknoloji içeren ürünleri ile sektöre hizmet vermeye devam edecektir.

 

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı
09:00 – 18:00 arası